Bramy przemysłowe


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bram przemysłowych.  Proponujemy Państwu szeroki wybór bram dopasowanych do Waszych potrzeb: bramy segmentowe, bramy roletowe oraz bramy podwieszane. Automatyka do bram, usługi serwisowe z krótkim terminem realizacji.


Bramy przemysłowe segmentowe

Nowoczesne bramy przemysłowe segmentowe MakroPro 100MakroPro Alu 100 dostępne są w standardzie z napędem – siłownik zintegrowany razem z bramą. Tradycyjne sprężyny zastąpiono nowoczesnym układem napędowym, co pozwala na zwiększenie cykli bramy, nawet do 100 tys.

Proponowane przez naszą firmę bramy produkowane są w rozmiarach standardowych – co pozwala zmniejszyć wydatek związany z zakupem bramy już na etapie planowania budynku. Oczywiście oferujemy także bramy w rozmiarach nietypowych, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Dzięki zastosowaniu systemu uszczelek na całym obwodzie oraz uszczelki między panelami bramy charakteryzują się dobrą izolacją termiczną.

Bezpieczeństwo zapewniają mechanizmy zapobiegające samoczynnemu opadnięciu płaszcza w przypadku uszkodzenia linki lub pęknięcia sprężyny. Oferowane przez nas bramy spełniają europejskie normy i standardy.

Dzięki możliwości wyboru jednego ze sposobów otwierania bramy możemy Państwu zapewnić komfort użytkowania. Przekładnia łańcuchowa, sznurowa, silnik kompaktowy z kasetą sterującą – decyzja należy do Państwa. Możliwe jest także zastosowanie zamka szyfrowego, czytnika kart magnetycznych lub nadajnika zdalnego sterowania. Modułowa budowa sterowania umożliwia podpięcie innych urządzeń współpracujących z bramą, np. do myjni automatycznej.

Elementy konstrukcji bram wykonano z ocynkowanej stali lub blachy stalowej ocynkowanej i powleczonej farbami poliestrowymi (panele). Dzięki zastosowaniu łożyskowanych i pokrytych tworzywem rolek, bramy cechują się cichą i stabilną pracą.

Bramy można wyposażyć w drzwi przejściowe oraz okienka lub przeszklone elementy zapewniające światło. Dodatkowo można zamontować kratkę wentylacyjną lub klapę odciągu spalin.


Bramy przemysłowe roletowe

W standardowym wyposażeniu bramy roletowej znajduje się trójfazowy siłownik kompaktowy z kasetą sterującą. Modułowa budowa pozwala rozbudować sterowanie o dodatkowe elementy, np zamek szyfrowy, czytnik kart magnetycznych lub pilot zdalnego sterowania.

Konstrukcja bramy zbudowana jest w całości z elementów zabezpieczonych przed korozją. Poszycie i prowadnice wykonane są z aluminium powlekanego wysokiej jakości lakierami, konsole jezdne są cynkowane, a wał nawojowy -stalowy, malowany.

W celu doświetlenia ciemnych pomieszczeń w bramach roletowych można zamontować przeszklone profile.  Dzięki zwartej budowie bramę roletową można zamontować w niemal każdym pomieszczeniu, także w pobliżu innych urządzeń, takich jak suwnica czy podnośnik.
Bezpieczeństwo zapewnia optyczna listwa bezpieczeństwa, fotokomórki oraz sygnalizacja świetlna. Każdy siłownik jest wyposażony w korbę awaryjnego otwierania.


Bramy przemysłowe podwieszane

Bramy podwieszane to tani i sprawdzony sposób zamknięcia pomieszczeń. Możliwy jest montaż wewnątrz i na zewnątrz budynku. Charakteryzuje je prosta, bezprogowa  konstrukcja – brama porusza się po szynie zamocowanej do nadproża.

Brama wykonana jest z ocynkowanych elementów, co gwarantuje długą żywotność bez konserwacji. System pozwala na dowolność w wykonaniu – jedno i dwuskrzydłowe, gdzie o szerokości skrzydeł decyduje klient.

Dodatkowo można zastosować ocieplenie, zamontować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.